Kino

Sadarbībā ar radošo grupu “Vilkatis Group”, kuras aktieru pamatsastāvu veido pašmāju mediķi, ir radītas vairākas unikālas latviešu spēlfilmas. 

 

FILMA“ SESSWEGEN” (2012)

Filmā „Sesswegen" apspēlēts ieskats leģendās, kas saistās ar Cesvaini 18. un 19.gadsimtā, tālākie notikumi risinās pēc pārsimt gadiem - mūsdienās. Cesvaines pilij uzrodas mantinieki: bagātā rīdziniece Alise Vilciņa (anestezioloģe Anete Eklona), latgales šoferis Antons Volkovs (stomatologs Guntars Lazdāns) un zemnieks Volfenšteins (aritmologs Jānis Pudulis) no tuvējās Kusas, kas katrs uzskata sevi par vienīgajiem un īstajiem mantiniekiem un cer iegūt pils atslēgas. Uz jautājumu „kurš tad īsti iegūs pils atslēgas?" iespējams rast atbildi vienīgi, noskatoties filmu.

2012.gada novembra pēdējā sestdienā Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace" pirmizrādē uz lielā ekrāna pirmo reizi varēja vērot Cesvainē un tās apkārtnē uzņemto spēlfilmu, kurai dots Cesvaines vēsturiskais nosaukums - "Sesswegen".

 

FILMA “KRĀSAINI” (2011)

2011.gada novembrī uz lielā ekrāna tika atrādīta  "Vilkatis Group" piecu gadu jubilejas filma - spēlfilma "Krāsaini".  Filma ir par medicīnas studentēm, kuras inscinē savas kāzas. Viena no medicīnas studentēm izdomā izspēlēt savas kāzas - lai īstajās kāzās viss būtu kārtībā! Tad nu viņas pelna naudu kāzām - kļūst par viltus kontrolierēm Latvijas Dzelzceļa vilcienos, diemžēl tā viņas tiek tikai pie pārdesmit latiem. Tad studentes dodas laupīt Jūgendstila muzeju (izmantoti daži motīvi no filmas "Kā nozagt miljonu"), kur nolaupa pulksteni, ko pārdod antikvariātā. Nauda kāzām rokā! Tālāk seko kāzu piedzīvojumi...,"